Yükleniyor

Motor Kontrol (MCC) Panoları

 
Motor Kontrol Panoları;

IEC 60439-1 ,  IEC 60529  ‘a uygun,  IP41 den IP66 ya kadar koruma sınıfında , Form 2a, Form 2b Form 3b formlama standartlarında motor kontrol panoları , PLC/RTU/DCS kontrol panoları ; proje tasarımı ,imalatı  ve testleri kendi 600 m2 elektrik imalathanemizde, teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

Projelerimiz uzman kadromuz tarafından , alanımızdaki 17 yılın vermiş olduğu tecrübe ile projelendirilerek , imalata hazır hale getirilir.

 

 

 

Elektrik şalt malzemelerinin panoya montajlanması, pano testlerinin ilgili normlara uygun şekilde eksiksiz olarak yapılması tamamen firmamızın bünyesinde ve kalite anlayışımıza uygun olarak gerçekleştirilmektedir. 

 

 

 

Etiketleme sistemlerinde uluslararası standartlarda, kimyasal ortamlarda bile kalıcı etiketlemeler kullanılmakta olup , şalt malzemelerin ve kabloların etiketlemelerinde termal transfer yöntemi ile ürünlerimiz etiketlenmektedir. 

 

 

 

Şalt Malzemelerde SIEMENS , SCHNEIDER , frekans invertörlerinde ABB , SIEMENS , DANFOSS klemens ve etiketleme grubunda WEIDMULLER , pano karkasında TEKPAN , TEMPA gibi sektörün önemli firmaları ile senelerce çalışmış olmanın verdiği tecrübe ve kaliteden ödün vermeden SU prosesine özgü tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz.